Urządzenia UTM innowacyjne rozwiązanie

Urządzenia UTM

Gorącym bardzo głośnym tematem w środowisku ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa sieci są urządzenia UTM. Wszystkim chcielibyśmy wyjaśnić, że jest to solidny system zabezpieczeń mający kilka wysokospecjalistycznych modułów wbudowanych w jedno urządzenie. Jest to niezwykłe odkrycie na rynku bezpieczeństwa sieci. Dzięki wprowadzeniu kilkunastu nowatorskich a także do dzisiaj nie wykorzystywanych rozwiązań jest to droga na zapewnienie bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa w oddziale.

Innowacyjność

Urządzenia UTM zbudowane są z kilkunastu modułów, które w tej chwili można zakupić osobno. System UTM Cyberoam składa się z takich modułów jak: Weeb Filter,IPS,firewall, VPN,, WAF, IM, Qos, Application Filter, , raportowanie, antywirus, antyspam. Dodatnią cechą tego produktu jest wiadomość, że urządzenie UTM Cyberoam pozwala dostosować każdy wymieniony moduł. Zapewnia przy tym całościowe bezpieczeństwo sieci a także obniża ryzyko skutecznego ataku.

Atuty

Urządzenia UTMOczywiste są wątpliwości czy warto zabezpieczyć swoją firmę takim urządzeniem. Dla fachowców odpowiedź na to pytanie jest proste. Koszt zakupu i wdrożenia urządzenia UTM Cyberoam w firmie zaczyna się od około 3 000 zł wzwyż. Urządzenia UTM Cyberoam można wdrożyć zarówno do przedsiębiorstw, gdzie jest kilka stanowisk komputerowych jak i do wielkich sieci firmowych, które składają się z kilkunastu oddziałów znajdujących się w różnych częściach Polski.

Wszędzie UTM Cyberoam zaręczy dogłębne bezpieczeństwo sieci oraz informacji wrażliwych. To rozwiązanie dogłębnie chroni przed najbardziej skomplikowanymi niebezpieczeństwami z jakimi walczą eksperci od bezpieczeństwa sieci. System UTM jest zoptymalizowany i działa bardzo szybko.

Korzyści

Urządzenia UTM dają możliwość profesjonalistom z branży IT na wiele szczególnych prac, czego nie umożliwia nadzorowanie kilkunastu odrębnych sprzętów. UTM Cyberoam posiadają dziesiątki wysoko rozwiniętych funkcji zabezpieczających w obrębie jednego systemu. Faktem jest, że administrator może ekspresowo dostosowywać konfigurację poszczególnych składowych systemu. Indentyfikatorem tego rozwiązania jest na domiar tego fakt, że przeciwdziałanie na keylogger następuje natychmiast.

Tylko tak rozbudowana architektura raportowania i logów umożliwia tak szybkie reakcje. Urządzenia UTM Cyberoam minimalizują koszty infrastruktury sieciowej, zachowując przy tym kluczowy poziom bezpieczeństwa jaki jest aktualnie dostępny na rynku.

Inne artykuły, które mogą Cię zainteresować...